• Brak kategorii

Informacje

 • Rok modelowy: 2017
 • Produkcja: 23.09.2016
 • Skrzynia biegów: 9G-Tronic (automat)
 • 4 Matic (napęd na 4 koła)
 • Silnik: 2.0 Turbo 245KM
 • Przebieg 3,477 mil
 • Cena katalogowa: 284 tyś. zł
 • Szacowana cena „pod kluczyk”: ~133 tyś. zł

Wersja doposażona:

 • Cena katalogowa: ~293 tyś. zł
 • Szacowana cena „pod kluczyk”: ~145 tyś. zł

Szacowane uszkodzenia

Wnętrze:

 • poduszka kierownicy
 • poduszka kolanowa
 • kurtyna lewa

Zewnątrz:

 • maska, grill, zderzak przedni
 • błotnik i reflektor lewy
 • elementy pasa przedniego strona lewa
 • chłodnica

Zalecane doposażenie

 • Światła przednie: Static LED
 • Światła tylne: LED
 • Progi

Zbliżona konfiguracja

Specyfikacja

Kod online

Raport InstaVIN

Opcje
System dźwiękowy Burmester Surround
Te imponujące wrażenia słuchowe można na życzenie jeszcze zintensyfikować. Funkcja surround tworzy wirtualny dźwięk dookólny, zwiększając wrażenie przestrzeni. Optymalizacja przód/tył (front/rear) pozwala na precyzyjne dopasowanie dźwięku do przednich lub tylnych miejsc. Dzięki zaawansowanemu systemowi kompensacji szumów (VNC) dźwięk nie zmienia się nawet w przypadku pojawienia się hałasu podczas jazdy, gwarantując przez cały czas najlepsze przeżycia muzyczne – czy to na autostradzie czy w mieście. System nagłaśniający surround Burmester® jest wyposażony w filtry cyfrowe i analogowe.
 
COMAND Online (duży ekran, NTG5.5)
Kompleksowy system charakteryzujący się prostą obsługą. Gestami jednego lub kilku palców można sterować wieloma funkcjami. Szybka nawigacja z twardym dyskiem, realistycznie wizualizująca mapy topograficzne, relaksowo prowadzi do celu. Połączenie z odpowiednim telefonem komórkowym umożliwia na postoju nawigowanie w Internecie, a podczas jazdy swobodne korzystanie z takich aplikacji Mercedes-Benz, jak wyszukiwanie punktów specjalnych, serwisy pogodowe czy radio internetowe. Zintegrowana funkcja hotspot WLAN umożliwia też połączenie z notebookiem lub tabletem. Rozrywkę na życzenie zapewniają odtwarzacz DVD, radio oraz złącza do podłączania urządzeń zewnętrznych. Kolejne atrakcje systemu COMAND Online to system obsługi głosowej LINGUATRONIC, interfejs Bluetooth® z funkcją głośnomówiącą, funkcja pisania i odczytywania SMS-ów oraz e-maili oraz funkcja streamingu audio do przesyłania muzyki.
THERMATIC automatyczna klimatyzacja
Indywidualny klimat/komfort dla kierowcy i pasażera, THERMATIC automatyczna klimatyzacja 2 strefowa. Temperatura może być regulowana niezależnie z każdej strony. W zależności od wybranego ustawienia, powietrze jest każdorazowo automatycznie chłodzone lub ogrzewane.
Podsufitka materiałowa czarna
Tapicerka
Skórzana tapicerka ARTICO w kolorze czarnym
Lakier Metalizowany
Lakier w kolorze: Szarość selenitu metalik
Dach panoramiczny
Wiele praktycznych funkcji panoramicznego dachu odsuwanego zapewnia wysoki komfort jazdy. Szklany dach automatycznie ustawia się w jednym z trzech stopni, dostosowując się do prędkości samochodu. Przy wyższej prędkości zmniejsza się uchylenie dachu, a wraz z nim poziom hałasu i cyrkulacja powietrza we wnętrzu. Przy niskiej prędkości dach unosi się ponownie. W połączeniu z systemem KEYLESS-GO po zaparkowaniu samochodu panoramiczny dach można otwierać i zamykać również z zewnątrz. Elektroniczny kluczyk umożliwia uruchamianie takich funkcji, jak „otwieranie letnie” czy „komfortowe zamykanie”, należy jedynie dłużej przycisnąć odpowiednie przyciski.Panoramiczny dach odsuwany reaguje również samoczynnie na deszcz: jeśli jest otwarty, automatycznie ustawia się w pozycji uchylnej, zapobiegając przedostawaniu się wody do wnętrza.
Oświetlenie ambient
EASY-PACK – elektrycznie sterowana tylna klapa
EASY-PACK klapę bagażnika można otworzyć przez naciśnięcie przycisku i zamykania, co umożliwia łatwy załadunek i wyładunek bagażnika, a wyjmowana roleta umieszczona za siedzeniami tylnymi chroni bagaż przed słońcem i wzrokiem ciekawskich.
Tempomat
KEYLESS-GO – starter
System ten pozwala uruchomić auto bez kluczyka samochodowego – wystarczy mieć przy sobie kluczyk elektroniczny, w którym zapisane są funkcje dostępu i identyfikacji. Przy wciśniętym pedale hamulca kierowca musi jedynie jeden raz nacisnąć przycisk start/stop znajdujący się w stacyjce zapłonu.
KEYLESS-GO
Ten system dostępu i identyfikacji kierowcy pozwala na komfortowe otwieranie, uruchamianie i zamykanie samochodu – wystarczy mieć przy sobie elektroniczny kluczyk. Kolejną zaletą systemu dostępu i identyfikacji KEYLESS-GO jest oświetlenie wnęk klamek, umożliwiające natychmiastowe zlokalizowanie klamek w ciemności.
Kamera cofania
Odpowiednio do skrętu kół dynamiczne linie pomocnicze wizualizują tor jazdy i szerokość pojazdu oraz różne odstępy od tyłu pojazdu. Natomiast podczas wyparkowywania tyłem, np. z domowego podjazdu, można przełączyć na widok szerokokątny 180°, aby wcześniej widzieć pieszych lub pojazdy.W połączeniu z hakiem holowniczym system ten oferuje dodatkową funkcję, która ułatwia podjeżdżanie do przyczepy i przyłączanie jej dzięki specjalnym liniom pomocniczym i trybowi zoomowania. Klapka pod gwiazdą Mercedesa chroni kamerę przed brudem. Klapka ta otwiera się wraz z włączeniem biegu wstecznego i zamyka dopiero po osiągnięciu określonej prędkości jazdy, po określonym czasie lub po ustawieniu dźwigni selekcyjnej skrzyni biegów w położeniu „P”. Do czyszczenia kamery można otworzyć klapkę w menu na wyświetlaczu wielofunkcyjnym.
Pakiet komfortowych siedzeń
Obejmuje następujące elementy wyposażenia:
4-stopniowa regulacja odcinka lędźwiowego/fotel
Elektrycznie regulowany fotel pasażera z pamięcią ustawień
Elektrycznie regulowany fotel kierowcy z pamięcią ustawień
Fotel kierowcy z regulacją elektryczną umożliwia komfortowe i indywidualne dopasowanie pozycji siedzącej oraz zagłówka. Do intuicyjnej obsługi służą ergonomiczne przełączniki na panelu obsługowym w drzwiach. Ustawienia można zapamiętać nawet dla trzech osób i w każdej chwili ponownie wywołać.
Podgrzewane przednie fotele
W zimne dni ogrzewanie foteli kierowcy i pasażera obok błyskawicznie zapewnia przyjemne ciepło na życzenie. Naciśnięciem przycisku można indywidualnie dla każdego fotela wybierać spośród trzech stopni ogrzewania.
Podgrzewane koło kierownicy
W zimne dni ogrzewanie kierownicy błyskawicznie zapewnia przyjemną temperaturę jej powierzchni chwytnej, a tym samym również ciepłe ręce. Temperatura podgrzanej kierownicy wynosi około 35 stopni Celsiusa.
Asystent „martwego punktu”
Asystent martwego punktu jest aktywny w przedziale od 30 km/h do prędkości maksymalnej samochodu. Poniżej prędkości 30 km/h żółty trójkąt sygnalizuje, że system nie jest aktywny. Asystenta martwego punktu można włączać i wyłączać w menu „Assistance” na zintegrowanej tablicy wskaźników.
Pakiet lusterek
Obejmuje następujące elementy wyposażenia:
Lusterka fotochromatyczne
Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne
Oświetlenie powitalne w lusterkach zewnętrznych
PRE-SAFE®
System ten potrafi wcześnie rozpoznawać krytyczne sytuacje jezdne, a w obliczu niebezpieczeństwa wypadku uruchamia prewencyjne mechanizmy chroniące pasażerów. Są wśród nich między innymi nawrotne napinacze pasów i funkcja automatycznego zamykania szyb bocznych.System PRE-SAFE® łączy mechanizmy w zakresie bezpieczeństwa czynnego i biernego. Pasy bezpieczeństwa i poduszki powietrzne mogą bowiem jeszcze lepiej chronić pasażerów, gdy współpracują z systemami czynnymi, np. systemami wspomagania jazdy czy asystentami układu hamulcowego. W tym celu PRE-SAFE® stale analizuje dane przekazywane przez czujniki innych systemów, takich jak elektroniczny system stabilizujący tor jazdy ESP® i asystent układu hamulcowego BAS, co pozwala mu przykładowo rozpoznać silną nad- lub podsterowność czy gwałtowne hamowanie.
Podwójny uchwyt na kubek
Optyczny Pakiet OFF-ROAD
Odtwarzacz DVD
Zespolony napęd DVD/CD umożliwia odtwarzanie płyt DVD wideo oraz płyt CD z plikami MP3, WMA i AAC. Wyświetlane są przy tym takie informacje, jak aktualny czas trwania utworu, łączny czas trwania, tytuł i wykonawca.
Aluminiowe relingi dachowe
Relingi dachowe służą do bezpiecznego mocowania podstawowych bagażników dachowych w celu transportu bagażu na dachu samochodu. Oprócz swej funkcji praktycznej, relingi dachowe są również elementem designu.
Pakiet Night
Obejmuje następujące elementy wyposażenia:
Przyciemniane szyby z funkcją termoizolacji
Obręcze kół
Obręcze kół ze stopów metali lekkich, 18”
4 Matic
Napęd na wszystkie koła 4MATIC zapewnia więcej dynamiki, komfortu i bezpieczeństwa na normalnych drogach, a dzięki swojej lekkiej konstrukcji nie wpływa na wagę pojazdu.
9G-TRONIC
9G-TRONIC to pierwsza dziewięciobiegowa automatyczna skrzynia biegów w segmencie premium, wyposażona w hydrodynamiczny przetwornik momentu obrotowego. Jego wysoka sprawność pomaga zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 6,5%. Jednocześnie zapewnia zupełnie inny poziom komfortu i dynamizmu.
Popielniczki i zapalniczki w przednich i tylnych schowkach
Te wyjmowane wkładki umożliwiają przekształcenie przegródek przedniej i tylnej części konsoli środkowej w popielniczki z pokrywkami. Uzupełnieniem tego wyposażenia jest zapalniczka z przodu.
Gniazdo sieciowe w tylnej części pojazdu
Urządzenia elektryczne, takie jak laptop czy tablet, można podłączyć do układu zasilania samochodu przy użyciu gniazdka sieciowego z tyłu. Gniazdko znajduje się w tylnej części konsoli środkowej.
Monitor ciśnienia opon
Pakiet Chrom
Opony typu run-flat
Dywaniki welurowe
Czujnik deszczu
Moduł LTE

Zainteresowany Tym Lub Podobnym Autem?