• Brak kategorii

Informacje

 • Rok modelowy: 2017
 • Produkcja: 23.01.2017
 • Skrzynia biegów: 9G-Tronic (automat)
 • 4 Matic (napęd na 4 koła)
 • Silnik: 2.0 Turbo 245KM
 • Przebieg: 1,611 mil (2,500 km)
 • Cena katalogowa: 268 tyś. zł
 • Szacowana cena „pod kluczyk”: ~132 tyś. zł

Wersja doposażona:

 • Cena katalogowa: ~287 tyś. zł
 • Szacowana cena „pod kluczyk”: ~150 tyś. zł

Szacowane uszkodzenia

Wnętrze:

 • podsufitka, konsola
 • airbag kierownicy, kolanowa
 • kurtyna lewa i prawa

Zewnątrz:

 • kompletny przód z chłodnicami i pasem przednim
 • szyba przednia
 • zderzak tylny

Mechanika:

 • elementy przedniego zawieszenia

Zalecane doposażenie

 • zewnętrzny pakiet AMG (zderzak przód i tył)
 • dodanie progów
 • zmiana lamp przednich na Static LED

Zbliżona konfiguracja

Specyfikacja

Konfiguracja (wybrane cechy)
THERMATIC automatyczna klimatyzacja
Indywidualny klimat/komfort dla kierowcy i pasażera, THERMATIC automatyczna klimatyzacja 2 strefowa. Temperatura może być regulowana niezależnie z każdej strony. W zależności od wybranego ustawienia, powietrze jest każdorazowo automatycznie chłodzone lub ogrzewane.
Podsufitka materiałowa czarna
Tapicerka
Skórzana tapicerka ARTICO w kolorze beżowym
Lakier
Lakier w kolorze: Biel polarna
Dach panoramiczny
Wiele praktycznych funkcji panoramicznego dachu odsuwanego zapewnia wysoki komfort jazdy. Szklany dach automatycznie ustawia się w jednym z trzech stopni, dostosowując się do prędkości samochodu. Przy wyższej prędkości zmniejsza się uchylenie dachu, a wraz z nim poziom hałasu i cyrkulacja powietrza we wnętrzu. Przy niskiej prędkości dach unosi się ponownie. W połączeniu z systemem KEYLESS-GO po zaparkowaniu samochodu panoramiczny dach można otwierać i zamykać również z zewnątrz. Elektroniczny kluczyk umożliwia uruchamianie takich funkcji, jak „otwieranie letnie” czy „komfortowe zamykanie”, należy jedynie dłużej przycisnąć odpowiednie przyciski.Panoramiczny dach odsuwany reaguje również samoczynnie na deszcz: jeśli jest otwarty, automatycznie ustawia się w pozycji uchylnej, zapobiegając przedostawaniu się wody do wnętrza.
Oświetlenie ambient
EASY-PACK – elektrycznie sterowana tylna klapa
EASY-PACK klapę bagażnika można otworzyć przez naciśnięcie przycisku i zamykania, co umożliwia łatwy załadunek i wyładunek bagażnika, a wyjmowana roleta umieszczona za siedzeniami tylnymi chroni bagaż przed słońcem i wzrokiem ciekawskich.
Tempomat
KEYLESS-GO – starter
System ten pozwala uruchomić auto bez kluczyka samochodowego – wystarczy mieć przy sobie kluczyk elektroniczny, w którym zapisane są funkcje dostępu i identyfikacji. Przy wciśniętym pedale hamulca kierowca musi jedynie jeden raz nacisnąć przycisk start/stop znajdujący się w stacyjce zapłonu.
KEYLESS-GO
Ten system dostępu i identyfikacji kierowcy pozwala na komfortowe otwieranie, uruchamianie i zamykanie samochodu – wystarczy mieć przy sobie elektroniczny kluczyk. Kolejną zaletą systemu dostępu i identyfikacji KEYLESS-GO jest oświetlenie wnęk klamek, umożliwiające natychmiastowe zlokalizowanie klamek w ciemności.
Kamera cofania
Odpowiednio do skrętu kół dynamiczne linie pomocnicze wizualizują tor jazdy i szerokość pojazdu oraz różne odstępy od tyłu pojazdu. Natomiast podczas wyparkowywania tyłem, np. z domowego podjazdu, można przełączyć na widok szerokokątny 180°, aby wcześniej widzieć pieszych lub pojazdy.W połączeniu z hakiem holowniczym system ten oferuje dodatkową funkcję, która ułatwia podjeżdżanie do przyczepy i przyłączanie jej dzięki specjalnym liniom pomocniczym i trybowi zoomowania. Klapka pod gwiazdą Mercedesa chroni kamerę przed brudem. Klapka ta otwiera się wraz z włączeniem biegu wstecznego i zamyka dopiero po osiągnięciu określonej prędkości jazdy, po określonym czasie lub po ustawieniu dźwigni selekcyjnej skrzyni biegów w położeniu „P”. Do czyszczenia kamery można otworzyć klapkę w menu na wyświetlaczu wielofunkcyjnym.
Pakiet komfortowych siedzeń
Obejmuje następujące elementy wyposażenia: 4-stopniowa regulacja odcinka lędźwiowego/fotel
Elektrycznie regulowany fotel pasażera z pamięcią ustawień
Elektrycznie regulowany fotel kierowcy z pamięcią ustawień
Fotel kierowcy z regulacją elektryczną umożliwia komfortowe i indywidualne dopasowanie pozycji siedzącej oraz zagłówka. Do intuicyjnej obsługi służą ergonomiczne przełączniki na panelu obsługowym w drzwiach. Ustawienia można zapamiętać nawet dla trzech osób i w każdej chwili ponownie wywołać.
Podgrzewane przednie fotele W zimne dni ogrzewanie foteli kierowcy i pasażera obok błyskawicznie zapewnia przyjemne ciepło na życzenie. Naciśnięciem przycisku można indywidualnie dla każdego fotela wybierać spośród trzech stopni ogrzewania.
Asystent „martwego punktu”
Asystent martwego punktu jest aktywny w przedziale od 30 km/h do prędkości maksymalnej samochodu. Poniżej prędkości 30 km/h żółty trójkąt sygnalizuje, że system nie jest aktywny. Asystenta martwego punktu można włączać i wyłączać w menu „Assistance” na zintegrowanej tablicy wskaźników.
Pakiet lusterek
Obejmuje następujące elementy wyposażenia: Lusterka fotochromatyczne Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne Oświetlenie powitalne w lusterkach zewnętrznych
PRE-SAFE®
System ten potrafi wcześnie rozpoznawać krytyczne sytuacje jezdne, a w obliczu niebezpieczeństwa wypadku uruchamia prewencyjne mechanizmy chroniące pasażerów. Są wśród nich między innymi nawrotne napinacze pasów i funkcja automatycznego zamykania szyb bocznych.System PRE-SAFE® łączy mechanizmy w zakresie bezpieczeństwa czynnego i biernego. Pasy bezpieczeństwa i poduszki powietrzne mogą bowiem jeszcze lepiej chronić pasażerów, gdy współpracują z systemami czynnymi, np. systemami wspomagania jazdy czy asystentami układu hamulcowego. W tym celu PRE-SAFE® stale analizuje dane przekazywane przez czujniki innych systemów, takich jak elektroniczny system stabilizujący tor jazdy ESP® i asystent układu hamulcowego BAS, co pozwala mu przykładowo rozpoznać silną nad- lub podsterowność czy gwałtowne hamowanie.
Podwójny uchwyt na kubek
Optyczny Pakiet OFF-ROAD
Audio 20 CD
Aluminiowe relingi dachowe
Relingi dachowe służą do bezpiecznego mocowania podstawowych bagażników dachowych w celu transportu bagażu na dachu samochodu. Oprócz swej funkcji praktycznej, relingi dachowe są również elementem designu.
Pakiet Night
Obejmuje następujące elementy wyposażenia: Przyciemniane szyby z funkcją termoizolacji
Obręcze kół
Obręcze kół ze stopów metali lekkich, 18”
4 Matic
Napęd na wszystkie koła 4MATIC zapewnia więcej dynamiki, komfortu i bezpieczeństwa na normalnych drogach, a dzięki swojej lekkiej konstrukcji nie wpływa na wagę pojazdu.
9G-TRONIC
9G-TRONIC to pierwsza dziewięciobiegowa automatyczna skrzynia biegów w segmencie premium, wyposażona w hydrodynamiczny przetwornik momentu obrotowego. Jego wysoka sprawność pomaga zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 6,5%. Jednocześnie zapewnia zupełnie inny poziom komfortu i dynamizmu.
Popielniczki i zapalniczki w przednich i tylnych schowkach Te wyjmowane wkładki umożliwiają przekształcenie przegródek przedniej i tylnej części konsoli środkowej w popielniczki z pokrywkami. Uzupełnieniem tego wyposażenia jest zapalniczka z przodu.
Gniazdo sieciowe w tylnej części pojazdu Urządzenia elektryczne, takie jak laptop czy tablet, można podłączyć do układu zasilania samochodu przy użyciu gniazdka sieciowego z tyłu. Gniazdko znajduje się w tylnej części konsoli środkowej.
Monitor ciśnienia opon
Pakiet Chrom
Opony typu run-flat
Dywaniki welurowe
Czujnik deszczu
Moduł LTE

Naprawa

Zainteresowany Tym Lub Podobnym Autem?